Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

11 | 11 | 2019

Jasełka

Osiemnastego grudnia z wielką przyjemnością gościliśmy rodziców w murach naszej szkoły. Była to okazja, aby zaprezentować inscenizację jasełkę przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod okiem pani Ewy Chruszczewskiej, pani Beaty Kuny i pani Beaty Malczewskiej. Przedstawienie wprowadziło nas w miłą, przedświąteczna atmosferę. Motywem przewodnim była miłość do drugiego człowieka, niesienie pomocy pomimo trudów dnia codziennego. Po występie dzieci pani Dyrektor  - Bożena Lorent podziękowała dzieciom i złożyła świąteczne życzenia wszystkim zebranym. Młodzi aktorzy otrzymali słodycze z rąk przewodniczącej Rady Rodziców. Następnego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły mięli możliwość obejrzenia przedstawienia. 

  foto: Wioletta Perkowska


obejrzyj wszystkie fotografie

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1408969
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
367
215
582
1405787
1408969